Dzieci trafiają do ośrodka zwykle w wieku 5 -12 lat. Nie znamy ich dokładnej daty urodzin, a wiek z reguły wyznaczamy na oko. Zdarzyło się, że świętowaliśmy ich urodziny, a po roku dane dziecko spytane przez
Asrat ma rodziców i siostrę, która mieszka w ośrodku fundacji. Już rok temu spotkaliśmy ich razem w tej samej okolicy i zaprosiliśmy do ośrodka na zajęcia otwarte. Ojciec jest niewidomy i żebrze na ulicy. Matka
Z okazji Dnia Dziecka myślałam sobie co tu opublikować… W Polsce to zdecydowanie bardzo radosne święto, w Etiopii (będzie 16 czerwca) często mówi się o różnych problemach na świecie, prawach dziecka itp.