"Jestem bowiem świadomy zamiarów, jakie zamyślam co do was - wyrocznia Pana - zamiarów pełnych pokoju, a nie zguby, by zapewnić wam przyszłość, jakiej oczekujecie."

Jr

29:11
Image

Założycielka Magdalena Soboka służyła na misji w Etiopii jako Świecka Misjonarka Kombonianka. Pracowała głównie w szkole, ale swój czas zawsze rozdzielała na różne działania na rzecz Kościoła, ubogich, katolickiej młodzieży, kobiet, więźniarek.

Żyjąc w Awassie, dużym rozwijającym się mieście, na co dzień spotykała się z narastającym problemem dzieci ulicy, wobec którego czuła się bezradna i który to nie dawał jej spokoju. Coraz więcej myślała o projekcie, który pozwolił by dać szansę tym (jak to mawiał św. Daniel Comboni) najuboższym i najbardziej opuszczonym. Ostatecznie postanowiła, że po powrocie do Etiopii otworzy ośrodek resocjalizacyjny dla dzieci ulicy, a fundacja ma jej w tym pomóc.

Obecnie do Fundacji należą 3 osoby, którym los dzieci ulicy nie jest obojętny. Razem starają się planować i urzeczywistnić projekt ośrodka resocjalizacyjnego dla dzieci ulicy.

 

Do Fundacji należą:

Magdalena Soboka
Magdalena SobokaPrezes Fundacji
    Jarosław Fiec
    Jarosław FiecWolontariusz
    Danuta Szydłowska
    Danuta SzydłowskaWolontariusz

    Chcesz pomóc? Przekaż datek na dzieci w Etopii