„Adopcja z ulicy” to akcja polegająca na tak zwanej adopcji na odległość. Możesz uratować jednego chłopca od życia na ulicy. Dla każdego z podopiecznych szukamy osób, które chciałyby ich indywidualnie wspierać. W tej chwili chłopcy przebywają w ośrodku, gdzie zapewniamy im zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę medyczną i codzienne zajęcia. Już teraz potrzebują Waszego wsparcia. Za jakiś czas będziemy próbowali zreintegrować ich z rodzinami. Jednak, aby ponownie nie wyszli na ulicę, będziemy opłacać im szkołę, zapewniać wszelkie potrzebne materiały szkolne, mundurki oraz jeśli się uda produkty spożywcze, by wesprzeć ich wyżywienie w domu.

Chłopcy, którzy czekają na wsparcie
  Brakująca kwota   Brakująca kwota
Tamru150 złHabtamu0 zł - adoptowany
Solomon0 zł - adoptowanyTarekegn0 zł - adoptowany
Binyam0 zł - adoptowanyErdachew150 zł
Estifanos0 zł - adoptowanyAbraham0 zł - adoptowany

Przejdź do zakładki „Historie dzieci„, aby dowiedzieć się więcej o naszych podopiecznych.

Każdy darczyńca będzie otrzymywał na maila, opis bieżącej sytuacji chłopca. Może również zadawać dodatkowe pytania. Ma prawo do korespondencji z nim za naszym pośrednictwem min. raz na miesiąc póki przebywa w ośrodku lub raz na pół roku po jego reintegracji.

Aby adoptować chłopca, musisz zadeklarować chęć comiesięcznego wsparcia finansowego w wysokości 50, 100 lub 150 zł minimum przez rok. Pełne wsparcie wynosi 150 zł/ mies. Jeśli nie stać Cię na taką kwotę, będziemy szukali dodatkowego wsparcia u innych osób.

Jeśli z jakichś przyczyn darczyńca nie będzie chciał kontynuować wsparcia, oczywiście może je zaprzestać informując nas o tym. W przypadku, gdy resocjalizacja się nie uda (z czym niestety trzeba się liczyć) natychmiast poinformujemy jego darczyńcę, który może wstrzymać swoje darowizny lub wybrać inne dziecko.

Aby zgłosić chęć adopcji, wypełnij poniższy formularz.

DEKLARACJA PODJĘCIA SIĘ ADOPCJI

Jaką kwotę miesięcznie chcesz przeznaczyć?
50100150

Jak długo chcesz wspierać wybranego chłopca?
1 rokczas nieokreślony