„Adopcja z ulicy” to akcja polegająca na tak zwanej adopcji na odległość. Możesz uratować jednego chłopca od życia na ulicy. Dla każdego z podopiecznych szukamy osób, które chciałyby ich indywidualnie wspierać. W tej chwili chłopcy przebywają w ośrodku, gdzie zapewniamy im zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę medyczną i codzienne zajęcia. Już teraz potrzebują Waszego wsparcia. Za jakiś czas będziemy próbowali zreintegrować ich z rodzinami. Jednak, aby ponownie nie wyszli na ulicę, będziemy opłacać im szkołę, zapewniać wszelkie potrzebne materiały szkolne, mundurki oraz jeśli się uda produkty spożywcze, by wesprzeć ich wyżywienie w domu.

W tym momencie już każdy chłopiec ma zapewnione zaspokojenie najważniejszych potrzeb przez jednego patrona. Jeśli jednak otoczysz, któregoś z nich dodatkową opieką będziemy w stanie zapewnić im dodatkowe wsparcie materialne w postaci odzieży, obuwia lub inne potrzebne rzeczy w zależności od potrzeb w domu (np. przygotowanie miejsca do nauki).

Chłopcy, którzy czekają na wsparcie
    
TamruHabtamu
SolomonTarekegn
BinyamErdachew
EstifanosAbraham

Przejdź do zakładki „Historie dzieci„, aby dowiedzieć się więcej o naszych podopiecznych.

Każdy darczyńca będzie otrzymywał na maila, opis bieżącej sytuacji chłopca. Może również zadawać dodatkowe pytania. Ma prawo do korespondencji z nim za naszym pośrednictwem min. raz na miesiąc póki przebywa w ośrodku lub raz na pół roku po jego reintegracji.

Aby adoptować chłopca, musisz zadeklarować chęć comiesięcznego wsparcia finansowego w wysokości 50, 100 lub 150 zł minimum przez pół roku.

Jeśli z jakichś przyczyn darczyńca nie będzie chciał kontynuować wsparcia, oczywiście może je zaprzestać informując nas o tym. W przypadku, gdy resocjalizacja się nie uda (z czym niestety trzeba się liczyć) natychmiast poinformujemy jego darczyńcę, który może wstrzymać swoje darowizny lub wybrać inne dziecko.

Aby zgłosić chęć adopcji, wypełnij poniższy formularz.

DEKLARACJA PODJĘCIA SIĘ ADOPCJI

Jaką kwotę miesięcznie chcesz przeznaczyć?
50100150

Jak długo chcesz wspierać wybranego chłopca?
pół roku1 rokczas nieokreślony