Wolontariusze poszukiwani!

Fundacja Dzieci Etiopii “Barkot” poszukuje wolontariuszy. Jak pewnie już wiecie pomagamy dzieciom ulicy w Etiopii. Jeśli ich los nie jest Ci obojętny, jeśli porusza Cię niesprawiedliwość społeczna, jeśli tak jak my, uważasz że każdy w życiu powinien dostać szansę na godne życie, dołącz do nas! Szukamy przede wszystkim osób otwartych, o dobrym sercu, młodych (wiekiem, ale również tych młodych tylko duchem) i wierzących w to, że pomaganie ma sens.

Jak możesz pomóc?

Jeśli chcesz wybrać się do Etiopii, zobaczyć na własne oczy naszą pracę i samemu popracować z dzieciakami, damy Ci taką możliwość (tylko osoby pełnoletnie). Jednak pierwszym krokiem jest współpraca z nami w Polsce i przygotowanie się do tego doświadczenia. Razem będziemy planować i organizować akcje promujące fundację, uświadamiać ludzi o problemach Trzeciego Świata, organizować bale charytatywne, koncerty, itp. zbierać środki na utrzymanie ośrodka w Awassie.

Wolontariat w Etiopii jest opcjonalny. Możesz działać z nami tylko w Polsce.

Rekrutacja trwa!

Napisz do nas maila na fundacjabarkot@gmail.com przedstawiając kim jesteś, czym się zajmujesz oraz dlaczego jesteś zainteresowany/a wolontariatem. Podaj również swój numer telefonu, a my się z Tobą skontaktujemy.

Jeśli jesteś spoza Śląska, a chcesz z nami współpracować, również nie wahaj się, by do nas napisać.
Wspólnie możemy znaleźć sposób, w jaki możesz z nami działać.