Raporty misyjne

Przykład raportu:
Awassa w Etiopii

Chcesz być ba nieżąco?

Ogrom informacji w Internecie może być czasem przytłaczający.

Mamy lepszą alternatywę!

Magdalena Soboka działająca w Etiopii na rzecz fundacji, co 3 miesiące będzie zdawała relację z poczynań fundacji, a zarazem ze swojej misji w formie listów. Będzie pisać o swoich doświadczeniach, trudach, sukcesach, będzie opisywać historie dzieci, którym staramy się pomóc, a także o wszystkim innym, co ją otacza: różnych wydarzeniach, sytuacjach i kulturze etiopskiej. Możesz otrzymać treści nigdzie niepublikowane, ze zdjęciami i w ładnej oprawie graficznej w twojej skrzynce pocztowej, ale NIE tej mailowej, a tradycyjnej. W końcu możesz otrzymać coś innego w formie papierowej niż tylko rachunki i pisma urzędowe.

Jak zacząć?

Wystarczy, że zdeklarujesz chęć otrzymywania raportów. Wyślij maila na: fundacjabarkot@gmail.com w tytule wpisując „Raporty”, a w treści podaj swój adres korespondencyjny. Będzie on wykorzystywany wyłącznie w celu wysyłania raportów.

Jeśli jednak wolisz otrzymywać raporty mailowo, napisz nam o tym. Wtedy jednak będziemy prosić, abyś nigdzie ich nie publikował (raporty są dostępne jedynie dla określonej grupy wspierających czytelników!).

Od otrzymania pierwszego listu postaraj się w miarę regularnie przekazywać swoją darowiznę na nasze konto:

Nie ma określonej kwoty! To Twoja dobra wola, ile chcesz nam przekazać. Nie podpisujesz żadnej umowy. Jednak, aby stale otrzymywać raporty, zachęcamy do regularności. Sugerujemy wpłaty comiesięczne, ewentualnie co 3 miesiące (wpłacasz, kiedy otrzymasz list).

Rozważ także:

Nie czekaj! Zostań naszym wolontariuszem