Czy wiesz, że podejmowanie przez Ciebie drobnych postanowień może mieć wpływ na życie najbardziej potrzebujących? Czy potrafisz dzielić się tym, co dobre? Czy Twoje nawyki nie szkodzą innym? Czy w codziennym życiu pamiętasz o własnym i wspólnym dobru? Czy jesteś gotowy podjąć nasze wyzwanie?

O CO CHODZI?

Misyjne Wyzwanie Adwentowe to propozycja przeżycia adwentu inaczej (misyjnie!) i wspólnie, mimo że osobno 🙂

Każdego dnia będziemy udostępniać zadania do wykonania odwołujące się do sfery duchowej, umysłowej i materialnej, które pomogą Ci przeżyć Adwent całym sobą.

CO ZROBIĆ, ŻEBY DOŁĄCZYĆ?

Śledź to wydarzenie na Facebooku (kliknij tutaj) / Instagramie (@fundacjabarkot)  lub podaj nam swój adres, jeśli chcesz otrzymywać zadania mailem. Zadania będą publikowane codziennie wieczorem, tak byś mógł/mogła je wykonać kolejnego dnia.

Niektóre z nich będą bardzo łatwe i zajmą Ci 5 minut, do wykonanie innych będziesz musiał się wysilić, czy też pamiętać o nich cały dzień.

Nie zrażaj się, jeśli nie wykonujesz zadań codziennie! Zachęcamy, żeby być z nami przez cały adwent, ale możesz dołączać do nas tylko na wybrane dni.

Aby przeżywać to wyzwanie wspólnie, zachęcamy do zdawania codziennej relacji z wykonywanych zadań w komentarzach pod postami z zadaniami.

PO CO TO WSZYSTKO?

Chcemy zachęcić uczestników, aby:

-zmieniali się razem z nami na lepsze

-byli bliżej Boga i innych ludzi

-pamiętali o misjach, osobach wykluczonych i najbardziej potrzebujących

-w miarę możliwości wsparli finansowo ośrodek dla dzieci ulicy w Awassie w Etiopii

 

Organizatorem akcji jest nasza Fundacja i to z nią jest związanych wiele zadań.

Wchodzisz w to?

 

Wypełnij formularz, by otrzymywać zadania mailem:

[contact-form-7 id=”526″ title=”Misyjne Wyzwanie Adwentowe”]

 

Zapraszamy do upowszechniania wśród znajomych.

 #misyjnewyzwanieadwentowe