Twój gest może pomóc dzieciom przez cały rok!

Zawsze podkreślamy, że to, co najbardziej cenimy to stali darczyńcy, dzięki którym możemy prowadzić wszystkie działania i natychmiast reagować na pojawiające się potrzeby. Utrzymanie ośrodka i mieszkających w nim dzieci, ponadto finansowanie pomocy dla wielu innych dzieci to naprawdę bardzo duże koszty. Działamy już od ponad 4 lat i póki co udaje nam się wszystko to pokrywać. Nie mniej jednak są okresy lepsze i gorsze, czasem obciążone dużym stresem- czy w tym miesiącu na wszystko nam wystarczy.

Wiemy, że wspaniale jest podarować dziecku uśmiech z powodu otrzymanego fajnego prezentu czy mile spędzonego czasu pełnego atrakcji. Nie mniej jednak jeszcze piękniej jest zapewnić temu dziecku codzienną opiekę, edukację, wsparcie wychowawców, wyżywienie i dobre warunki do życia. Właśnie tego te ubogie dzieci potrzebują najbardziej.

Dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do grona naszych Patronów, którzy wspierają Barkot nie tylko od święta, ale miesięcznie przekazują kwotę, na jaką ich stać.

W czasie Świątecznych akcji dla dzieci ulicy naszym celem jesto pozyskanie min. 20 nowych Patronów, bez względu na kwoty wsparcia.

Jeśli dołączysz do grona Patronów teraz w okresie przedświątecznym, dzieci z ośrodka przygotują dla Ciebie kartkę świąteczną. Kartki możemy wysłać pocztą lub zdjęcia tych kartek mailem na naszym Patronite. Możemy również przygotować specjalnie dla Ciebie świąteczne nagranie wideo, a nawet spotkać się z Tobą online! – Zobacz profil na Patronite i oferowane progi wsparcia -> https://patronite.pl/fundacjabarkot